info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now TMG Betaine 1000 mg

Çmimi:3,340.00 L 2,839.00 L -15%

Suplement ushqimor me betainë
100 tableta

Stock: Ka stok

SKU: NOW188
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

100 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Betaina është një substancë që lehtëson proçeset e metilimit.
Metilimi është një proçes biologjik normal, i rëndësishëm për riparimin e ADN-së, detoksifikimin e mëlçisë, metabolizmin e lipideve dhe sintezën e SAM.
Është i rëndësishëm në shpërbërjen e homocisteinës në metioninë.
Mban nivelet e homocisteinës brenda normës.

Nuk përmban:
– derivate të grurit;
– sojë;
– qumësht;
– vezë;
– arra;
– susam.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike, këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1-3 tableta, dy herë në ditë, mundësisht gjatë konsumimit të vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Trimethylglycine (TMG)(Betaine Anhydrous), Microcrystalline Cellulose, Hydroxypropyl Cellulose, Vegetarian Coating, Stearic Acid (vegetable source), Croscarmellose Sodium and Magnesium Stearate (vegetable source).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping