info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Solutions Ultrasonic USB Essential Oil Diffuser

Çmimi:4,170.00 L 3,753.00 L -10%

Difuzor ambjenti me ultratinguj

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Përshkrimi

Pajisje që bashkon aromaterapinë tradicionale me të rejat e fundit shkencore.
Për të punuar nevojitet t’i shtohet vetëm ujë dhe vaj esencial.
Nuk përdor nxehtësi, me qëllim që të mos prishet integriteti i vajit esencial,por përdor ultratingujt, të cilat kthejnë përzjerjen e lëngshme në avull, pa dëmtuar cilësitë e vajit.
Nuk bën zhurmë.
Ka një kohë pune 4-6 orë dhe pastaj fiket automatikisht.
Pa BPA.
Ka një portë USB mes të cilës lidhet me laptopin tuaj.
Karakteristikat:
-modeli: 7523;
-kapaciteti i ujit: 70ml;
-fuqia:5W – 0.5w;
-led me 3 drita: e kuqe, blu, jeshile.

Përdorimi

Përzihen 70 ml ujë me 5 pika vaji esencial të dëshiruar dhe vendoset në prizë.
Pajisja fiket në mënyrë automatike.