info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Solutions Ultrasonic Glass Swirl USB Oil Diffuser

Çmimi:6,950.00 L 6,255.00 L -10%

Difuzor ambjenti me ultratinguj

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Përshkrimi

Pajisje që bashkon aromaterapinë tradicionale me të rejat e fundit shkencore.
Për të punuar nevojitet t’i shtohet vetëm ujë dhe vaj esencial.
Nuk përdor nxehtësi, me qëllim që të mos prishet integriteti i vajit esencial, por përdor ultratingujt, të cilat kthejnë përzjerjen e lëngshme në avull, pa dëmtuar cilësitë e vajit.
Fiket në mënyrë automatike.
Difuzori ka një dizajn tepër atraktiv. Ka një veshje prej xhami të purpurt, të përpunuar me dorë.
Nuk bën zhurmë.
Ka një kohë pune 5 orë dhe pastaj fiket automatikisht.
Pa BPA.
Jetëgjatësia është 5000 orë pune.
Karakteristikat:
-modeli: 7487;
-mënyra e përzjerjes: e vazhdueshme;
-kapaciteti i ujit: 60ml;
-fuqia: 5V USB;
-përmasat: 4.5″l x 4.5″w x 6.75″h.

Përdorimi

Përzihen 60 ml ujë me vajin esencial të dëshiruar dhe vendoset në prizë.
Pajisja fiket në mënyrë automatike pas 5 orësh.