info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Biotin 5000mcg

Çmimi:1,470.00 L 1,323.00 L -10%

Suplement me biotinë, një vitaminë me një rol të rëndësishëm në organizëm
Paketim x 60 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Biotina është një vitaminë
e tretshme në ujë, e nevojshme për rritje, funksionimin normal të organizmit dhe prodhimin e energjisë.
Ajo është një element kyç në:
-proçesin e glukoneogjenezës;
-sintezën e acideve yndyrore;
-metabolizmin e disa amino-acideve.
Biotina forcon sistemin imunitar dhe është e domosdoshme për një lëkurë dhe flokë të shëndetshëm.
Pa OMGJ.
Pa gluten.
Pa sojë.
Pa arra.
Pa vezë.
Pa produkte të bulmetit.
I përshtatur me dietën Halal dhe Kosher.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
I çertifikuar nga UL.
I prodhuar sipas GMP-së.
Suplementet nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore normale.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një problem shëndetësor të caktuar këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Pas hapjes ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Përdorimi

Rekomandohet të merret
1 kapsul në ditë, bashkë me ushqim.

Përbërësit

Serving Size: 1 Veg Capsule
Servings Per Container: 60
Amount per Serving % Daily Value
Biotin 5 mg (5,000 mcg) 16,667%
Other Ingredients: Rice Flour, Hypromellose (cellulose capsule), Magnesium Stearate
(vegetable source) and Silicon Dioxide.