info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Astaxanthin 4 mg Softgel

Çmimi:3,649.95 L 3,284.96 L -10%

Suplement për mbrojtje nga radikalet e lira përgjigje imunitare të shendetshme

90 kapsula te buta

Stock: Ka stok

SKU: 4497058
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Përshkrimi

Astaksantina është një karotenoid i cili falë strukturës së tij të vecantë ka një rol shumë të rëndësishëm në mbrojtjen qelizore nga radikalet e lira dhe në përgjigjen imunitare të shëndetshme.

Astaksantina është një përbërës i derivuar nga mikroalgat Haematococcus pluvialis dhe përmban lutein, kantaksantin dhe betakaroten.

Përdorimi

Një kapsulë në ditë të shoqëruar nga një vakt me shumë kalori.

Përbërësit
PërmbajtjaSasia për dozim:Sasia %  vlerës ditore
Astaksantin natyrale (nga ektrakti Haematococcus pluvialis)4 mg*

Përbërës të tjerë: Vaj ulliri ektra i virgjër, kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, ujë, glicerinë) dhe vitaminë E (si d-alfa tokoferol natyral). Përmban vaj sojë (JO-GMO)