info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Alpha KM day emulsion corrective anti-wrinkle care

Çmimi:4,200.00 L 3,570.00 L -15%

Emulsion korrektues i rrudhave për lëkurë normale dhe mikse
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

40 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Emulsion korrektues dite, i cili realizon efektin anti-age në lëkurën normale dhe mikse.
Ditë pas dite lëkura bëhet më e lëmuar, me më pak pore të dilatuara dhe më e relaksuar.
Redukton linjat fine të mimikës, në këtë menyrë lëkura juaj duket më e re dhe e freskët.

Mikro-kristalet përthithin yndyrën e tepërt duke e lënë lëkurën 100% mat.
Mund të përdoret dhe si bazë make-up.

Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrën dhe qafën e pastruar paraprakisht

Përbërësit

AQUA (WATER), METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, AMMONIUM LACTATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERIN, MANDELIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, ARACHIDYL ALCOHOL, STEHYLYLARCHARETHYLARCHARETHYLKETHYL, ALCOHOL, STEHYLKETHYL, ALCOHOL, ETHYLARCH, CHLORPHENESIN, PERFUME (FRAGRANCE), IMIDAZOLIDINYL UREA, XANTHAN GUM, CERAMIDE AP, DIMETHICONOL, POLYSORBATE 20, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRONELLANOLOL, BENZ.