info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Neostrata Enlighten Ultra Brightening Cleanser

Çmimi:3,730.00 L

Larës në formë kremi për lëkurën e hiperpigmentuar.
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Larës kremoz, i cili pastron yndyrën, papastërtitë dhe makiazhin, duke e lënë lëkurën të shëndetshme dhe të rifreskuar.
Hapi i parë në regjimin e përditshëm me Neostrata, i cili ndihmon në përgatitjen e lëkurës për përfitimet maksimale të trajtimit nga linja Enlighten.

Përbërësit aktivë:
– Neoglucosamina e patentuar, një amino sheqer joacidik: eksfolion butësisht dhe ndihmon në reduktimin e shenjave të errëta sipërfaqësore të lëkurës.
– Ekstrakti i fruteve të portokallit: minimizon njollat e errëta dhe ndihmon në zbardhjen e lëkurës duke përmirësuar ngjyrën dhe strukturën e saj.
– Lule livando: qetëson lëkurën e irrituar.

Pa sapun.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë, duar dhe/ose trup, një herë në ditë 2 javët e para dhe dy herë në ditë për vazhdimësinë në varësi sesi tolerohet nga lëkura.
Masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

Kujdes: Ky produkt përmban alfa hidroksi acide (AHA) që mund të rrisin ndjeshmërinë e lëkurës tuaj ndaj diellit.
Rekomandohet të përdorni një krem mbrojtës ndaj diellit pas përdorimit të këtij produkti.

Përbërësit

Key ingredients
– 10% AHA (GLYCOLIC ACID AND CITRIC ACID)
– SHEA BUTTER

Aqua/Water/Eau, Glycolic Acid, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Decyl Oleate, Isopropyl Palmitate, Citric Acid, Propylene Glycol, Isocetyl Stearate, Ammonium Hydroxide, Arginine, Isostearic Acid, Dimethicone, Magnesium Aluminum Silicate, Dicetyl Phosphate, Ceteth-10 Phosphate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Glycerin, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Methylparaben.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso