info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela Cradle Cap Cream

Çmimi:1,500.00 L 1,200.00 L -20%

Mustela krem zbutës dhe qetësues i krustave të qumështit tek bebet. 40ml.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Mosha

, , ,

Specific For

Përshkrimi

Krem me përbërës veprues
me origjinë natyrale:
-ekstrakt avokadoje: ndihmon në përmirësimin e pamjes së lëkurës së kokës së bebes.
-Vaj borago : hidraton dhe mban lëkurën e kokës së bebes të butë dhe të pastër.
Siguri e garantuar që nga lindja.
Hipoalergjenik.
Me tolerancë të lartë kutane dhe okulare.
Pa parfum, pa parabene, pa ftalate, pa fenoksietanol.

Përdorimi

Aplikohet mbi krustat e qumështit të bebes tuaj dhe masazhohet lehtësisht.
Lihet të veprojë gjatë gjithë natës dhe pastrohet me shampo.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, HYDROGENATED POLYDECENE, PROPANEDIOL DICAPRYLATE, GLYCERIN, DI-C12-13 ALKYL MALATE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, CETYL ALCOHOL, BUTYL AVOCADATE, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, CAPRYLOYL GLYCINE, SCLEROTIUM GUM, 1,2-HEXANEDIOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM BENZOATE, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, PROPYL GALLATE.