info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Mami Gummy Vitamine C

Çmimi:1,000.20 L

Vitaminë C në formë haribosh.
Kuti me 60 haribo.
(1 haribo= 30mg)

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Masa

60 tableta

Brand

Formulation

Suitable For

Përshkrimi

Formulim, i krijuar posaçërisht për fëmijë që nuk mund të pijnë akoma tableta ose kapsula.

I rëndësishëm për:
-forcimin e sistemit imunitar;
-përthithjen e hekurit;
-për sintezën e kolagjenit.

Nuk duhen tejkaluar dozat ditore.
Nuk zëvëndëson dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të
merren 1-3 haribo në ditë.

Përbërësit

Vitamin C (1 gummy = 30mg)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping