info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lacalut White Pastë Dentare

Çmimi:475.00 L

Pastë dhëmbësh profilaktike për rikthimin dhe mirëmbajtjen e bardhësisë natyrale të dhëmbëve
75ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Suitable For

Përshkrimi

Pasta Lacalut White është krijuar posaçërisht për të pastruar, zbardhur dhe mbrojtur dhëmbët tuaj.
Prania e fluorit është e domosdoshme për rimineralizimin e smaltit, forcimin e tij dhe parandalimin në këtë mënyrë të kariesit dentar.
Zbardhimi i dhëmbëve realizohet pa praninë e peroksidit të hidrogjenit, pra është e sigurt në përdorim.
Nuk përman sheqer.
Përmbajtja e fluorit: 1357 ppm

Përdorimi

Përdorni pastën e dhëmbëve Lacalut White 2-3 herë në ditë ose pas çdo vakti ushqimor.

Vetëm për përdorim të jashtëm. Mbajeni në temperaturën e dhomës, larg fëmijëve.

Përbërësit

Hydrated Silica,
Silica, Disodium Pyrophosphate, Sodium Fluoride, Aluminum Lactate

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping