info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Kidal DHA Drops

Çmimi:L1,330.00

Vitaminë D me DHA për fëmijë 30ml

Stock: 13 in stock

Additional information

Përshkrimi

Në muajt e parë të jetës fëmijët kanë nevojë për vitaminë D shtesë, me qëllim që të kenë një zhvillim normal të kockave, të dhëmbëve dhe për të favorizuar përthithjen e kalçiumit dhe fosforit.
Kidal DHA kombinon vitaminën D me DHA, e nevojshme për zhvillimin normal të sistemit nervor, për shikimin dhe për sistemin imunitar.
Produkti ruhet në vend të freskët, të thatë, i mbrojtur nga drita.

Përdorimi

Tunde para çdo përdorimi.
Rekomandohet të merren 10 pika në ditë.
Pas hapjes produkti ruhet 2-8˚C.

Përbërësit

Përbërësit krysorë aktivë;
-vitamina D;
-DHA.