info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Insomnis Calming Drops for Children

Çmimi:1,500.00 L

Solucion relaksues me pika për fëmijë.
(30ml)

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Suitable For

,

Përshkrimi

Formulim bimor për fëmijë, që përdoret në rastet e :

-çrregullimeve të gjumit;
-gjendjeve anksioze dhe stresit;
-sindromës së hiperaktivitetit;
-tendencës për të patur konvulsione.
Preparati ka gjithashtu veti anti-inflamatore, spazmolitike dhe përmirëson qarkullimin e gjakut.

Nuk përmban alkool.
Nuk përmban ngjyrues.
Ruhet në vend të thatë, të errët dhe në temperatura nën 25˚C.
Nuk rekomandohet të tejkalohen dozat ditore të lejuara.
Nuk zëvëndëson dietën ushqimore.

Përdorimi

Tunde para çdo përdorimi.
Rekomandohen dozat e mëposhtme:
-për fëmijët 0-6 muajsh, 3-5 pika dy herë në ditë;
-për fëmijët 6-12 muajsh, 10 pika dy herë në ditë;
-për fëmijët 1-3 vjeç, 20 pika dy ose tre herë në ditë;
-për fëmijët 3-7 vjeç, 30 pika dy ose tre herë në ditë.
Solucioni mund të tretet me pak ujë ose lëng frutash.

Përbërësit

passion flower, lemon balm, valerian rhizome, magnesium lactate, vitamin B6.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping