info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Imetec Neck and Shoulders Heating Pad

Çmimi:L8,250.00

Jastëk elektrik

Stock: 1 në stok

Additional information

Përshkrimi

Jastëk elektrik me përmasa 60cm x 58cm, i krijuar për t’u përdorur në zonën e qafës dhe shpatullave.
Ngrohet shpejt dhe vetëfiket pas 3 orësh.
Mundëson ngrohjen në 5 nivele të ndryshme, të rregullueshme nëpërmjet telekomandës, në varësi të nevojës individuale.
Hipoalergjik.
Lahet me dorë dhe në lavatriçe në 30 gradë.
Ka ngjyrë bezhë.

Përdorimi

Përdoret në rastet e dhimbjeve të shpatullave dhe qafës.