info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Imetec Intellisense Foot Warmers

Çmimi:L7,150.00

Ngrohëse elektrike për
këmbët Imetec

Stock: 1 në stok

Përshkrimi

Ngrohëse elektrike me formën e një ”çorapeje”, komode dhe lehtësisht e përdorshme për ngrohjen e këmbëve.
Ngrohet shpejt dhe vetëfiket pas 3 orësh.
Mundëson ngrohjen në 5 nivele të ndryshme, të rregullueshme nëpërmjet telekomandës, në varësi të nevojës individuale.
Hipoalergjik.
Lahet me dorë dhe në lavatriçe në 30 gradë.

Përdorimi

Përdoret për të
ngrohur këmbët në rastet e ftohjeve apo dhimbjeve.