info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Humana Ditrevit Forte Drops

Çmimi:L1,450.00

Vitaminë D me DHA për fëmijë 15ml

Stock: Out of stock

SKU: 0044958643
Tags: , , , , ,

Additional information

Përshkrimi

Formulim me vitaminë D3 dhe DHA që ka për qëllim:
-zhvillimin e sistemit nervor;
-mirëfunksionimin e sistemit imunitar;
-mirëmbajtjen e dhëmbëve;
-të ndikojë pozitivisht në rritje;
-të forcojë shikimin;
-të rrisë përthithjen e kalçiumit dhe fosforit.
Produkti ruhet në vend të freskët, të thatë, i mbrojtur nga drita.
Nuk duhet të tejkalohen dozat e rekomanduara ditore.

Përdorimi

Tunde para çdo përdorimi.
Rekomandohet të merren 0.5ml në ditë.
Pas hapjes produkti ruhet në temperaturë 2-8˚C.

Përbërësit

Olio di girasole, olio algale titolato in DHA, aromi, antiossidanti: E306, E392, vitamina D3