info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Humana Ditrevit Forte Drops

Çmimi:1,450.00 L

Vitaminë D me DHA për fëmijë
15ml

Stock: S’ka stok

SKU: 0044958643
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Përshkrimi

Formulim me vitaminë D3 dhe DHA që ka për qëllim:
-zhvillimin e sistemit nervor;
-mirëfunksionimin e sistemit imunitar;
-mirëmbajtjen e dhëmbëve;
-të ndikojë pozitivisht në rritje;
-të forcojë shikimin;
-të rrisë përthithjen e kalçiumit dhe fosforit.
Produkti ruhet në vend të freskët, të thatë, i mbrojtur nga drita.
Nuk duhet të tejkalohen dozat e rekomanduara ditore.

Përdorimi

Tunde para çdo përdorimi.
Rekomandohet të merren 0.5ml në ditë.
Pas hapjes produkti ruhet në temperaturë 2-8˚C.

Përbërësit

Olio di girasole, olio algale titolato in DHA, aromi, antiossidanti: E306, E392, vitamina D3

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping