info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Hipp Biskota për bebe 6 m+

Çmimi:590.00 L 560.50 L -5%

Biskota për bebe mbi 6 muajsh
150 g

Stock: Ka stok

SKU: HIP72
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

150 g

Suitable For

Përshkrimi

Biskotat Hipp kanë gluten.
Përmbajnë vitaminën B1 e nevojshme për zhvillimin e sistemit nervor.

Forma e biskotës e bën të lehtë për t’u mbajtur nga duart e vogla të foshnjeve tuaja.
Mund të përdoret dhe në fazën e daljes së dhëmbëve.

Përdorimi

Për fëmijët mbi 6 muajsh: Thërrmoni 2-3 biskota në një tas/pjatë ku keni shtuar 3-4 lugë qumësht të zier ose lëng frutash dhe ushqeni fëmijën tuaj.
Për fëmijët mbi 8 muajsh mund të përdoren dhe siç janë.
Ata mund t’i konsumojnë vetë, sigurisht nën mbikëqyerjen tuaj.

Përbërësit

Wheat flour*, sugar*, wheat starch*, vegetable oils* (palm oil*, sunflower oil*), skimmed milk powder*, baking agent potassium hydrogen carbonate, bourbon vanilla extract, vitamin B1.
*from organic production
^may contain traces of egg, sesame and nuts

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping