info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Hipp Baby Water

Çmimi:325.00 L 308.75 L -5%

Ujë mineral për foshnje
1.5 L

Stock: Ka stok

SKU: HIP46
Etiketa: , , , , , , ,

Informacion shtesë

Masa

1.5 L

Brand

Formulation

Suitable For

,

Përshkrimi

Ujë mineral me përmbajtje të ulët natriumi, i përshtatshëm për përgatitjen e ushqimeve të foshnjeve.
Nuk ka nevojë për vlim.

• i përshtatshëm për përgatitjen e ushqimit për bebe
• i përshtatshëm për të shuar etjen e foshnjës suaj
• ideal për dietën e ulët të natriumit të foshnjës suaj
• ujë natyral i pakarbonuar

• kontrollohet rreptësisht

Përdorimi

Uji mund të përdoret menjëherë pas hapjes. Të ruhet larg nga drita dhe në temperature ambjenti. Pas hapjes sigurohuni që shishja të qëndrojë e pastër.Nëse shishja qëndron më shumë se 24 orë e hapur rekomandohet që uji të vlohet para përdorimit.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping