info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Hydracure Anti-Pollution Lip Protector SPF 20

Çmimi:1,900.00 L 1,710.00 L -10%

Balsam hidratues për buzët me SPF 20.
15 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM035
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Balsam multifunksional për buzët i cili mbron nga rrezatimi UV dhe dëmtimet e ndotjes.
Hidraton thellësisht buzët dhe dhuron shkëlqim.

Filtrat mbrojtës ofrojnë mbrojtje efektive dhe parandalojnë acarimet dhe dehidrimin e shkaktuar nga rrezet e diellit.
Mikrosferat e hialuronatit të natriumit dhe acidi hialuronik ndihmojnë buzët të ruajnë lagështinë deri në 8 orë pas aplikimit.
Pantenoli i koncentruar përmirëson hidratimin e shtresës më të jashtme të buzëve dhe i ndihmon buzët të rigjenerohen.
Teksturë e hollë e cila nuk ngjit.

Përdorimi

Aplikojeni disa herë në ditë sipas nevojës.

Përbërësit

Isostearyl Isostearate, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Hydrogenated Palm Glycerides, Polybutene, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ethylhexyl
Methoxycinnamate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Ethylhexyl Salicylate, C30-45 Alkyl Dimethicone, Aqua (Water), Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Behenyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Olus (Vegetable Oil), Isoamyl p-Methoxycinnamate, Cera Alba (Beeswax), Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Jasminum Grandiflorum Flower Wax, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax,
Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Luffa Cylindrica (Luffa Cylindrica Seed Oil), Tocopherol, Hydrogenated Vegetable Oil, Hydrogenated Castor Oil, Saccharin, Polydextrose, Sodium Cyclamate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping