info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Durex Play Cheeky Cherry Gel

Çmimi:L500.00

Lubrifikues intim me shije qershie

50 ml

 

Stock: In stock

SKU: 4496107
Tags: , ,

Additional information

Brand

Formulation

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Xhel lubrifikues me bazë silikoni që përdoret në:
– tharje vaginale;
– diskomfort gjatë kryerjes së marrëdhënieve seksuale

– rritje të kenaqësisë gjatë aktit seksual.

I tretshëm në ujë.

Jo i yndyrshëm, nuk ngjit dhe lahet lehtësisht.

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. Kombinohet me çdo lloj kondomi.

Përdorimi

Përdoret gjatë seksit oral, vaginal dhe anal.

Shmanget kontakti me sytë, lëkurën e dëmtuar dhe plagët.

Përdoret deri në 3 muaj pas hapjes.