info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Ducray Sabal Shampoo

Çmimi:L1,950.00 L1,657.50 -15%

Shampo për flokë të yndyrshëm

200 ml

Stock: In stock

SKU: DU048

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për flokë tepër të yndyrshëm. Pakëson prodhimin e yndyrës duke vepruar direkt te gjendrat e yndyrës.

Kjo bën që flokëve t’i duhet një kohë më e gjatë për t’u yndyrosur, të jenë më të shëndetshëm dhe më me shkëlqim. Pa parabene.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet dhe shpëlahet. Riaplikohet, lihet të veprojë për rreth tre minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Aplikohet dy herë në javë për 6 javë.

Përbërësit

WATER (AQUA),  SODIUM LAURETH SULFATE,LAURYL BETAINE,  OLETH-10, CITRIC ACID,  FRAGRANCE (PARFUM), GREEN 3 (CI 42053),  HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE,  MAGNESIUM LAURETH SULFATE, MAGNESIUM LAURETH-8 SULFATE,MAGNESIUM OLETH SULFATE, METHYLISOTHIAZOLINONE, PEG-18 GLYCERYL OLEATE/COCOATE,PIROCTONE OLAMINE, POLYQUATERNIUM-22, SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT (SERENOA SERRULATA EXTRACT), SODIUM CHLORIDE, SODIUM LAURETH-8 SULFATE, SODIUM OLETH SULFATE