info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Ducray Neoptide Lotion

Çmimi:L7,000.00 L5,950.00 -15%

Locion kundër rënies së flokëve te femrat

3 x 30 ml

Stock: In stock

SKU: DU052

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

,

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për femrat që kanë probleme me rënien e flokëve.

Vepron duke penguar rënien e flokëve dhe duke stimuluar mbirjen e flokëve të rinj.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurën e kokës një herë në ditë (12 spraj) dhe masazhohet. Mund të përdoret një krehër, për të ndihmuar që locioni të aplikohet në të gjithë skalpin.

Nuk shpëlahet. Përdoret minimalisht për tre muaj.

Përbërësit

WATER (AQUA), SD ALCOHOL 39-C (ALCOHOL DENAT), HEXYLENE GLYCOL, NIACINAMIDE, ACETYL TETRAPEPTIDE-2, ARTEMIA EXTRACT7. BENZYL SALICYLATE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRONELLOL, DEXTRAN, FRAGRANCE (PARFUM), GLYCERIN, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, MENTHA VIRIDIS (SPEARMINT) LEAF OIL (MENTHA VIRIDIS LEAF OIL), RUSCUS ACULEATUS ROOT EXTRACT