info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

DR.Grandel Timeless Sugar Scrub

Çmimi:L3,600.00

Skrub dhe ushqyes për trupin
200 ml

Stock: In stock

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Skrub me kristale sheqeri që ka për qëllim:
-të largojë papastërtitë nga lëkura;
-të largojë shtresën sipërfaqësore të thatë dhe të irrituar të lëkurës;
-të zbusë lëkurën;
-ta përgatisë lëkurën për trajtime të mëtejshme dermokozmetike.
Me vaj jojoba dhe vaj luledielli në përmbajtje.
Lëkura rigjenerohet dhe ndjehet e relaksuar.
I përshtatshëm për t’u përdorur dhe në lëkurë shumë të ndjeshme.
Mund të përdoret dhe në zonën e dekoltesë.

Përdorimi

Rekomandohet të aplikohet në lëkurë pak të njomë, me qëllim që të shkrijnë kristalet e sheqerit.
Masazhohet për pak minuta dhe më pas bëhet larja normale e trupit.

Përbërësit

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sucrose, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-3-Beeswax, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Oleyl Erucate, Laureth-4, Parfum (Fragrance), Tocopherol, Limonene, Citronellol