info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

DR.Grandel Hydro Active Balancer

Çmimi:L5,300.00

Hidratues për lëkurë mikse
50 ml

Stock: In stock

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Formulim ”inteligjent” që plotëson kërkesat për hidratim të lëkurës mikse.
Përbërësit aktivë të zgjedhur me kujdes (vaji babassu, kompleksi me alga- uje deti dhe kompleksi balancues i yndyrës), shmangin shtimin e yndyrës në zonën T dhe në të njëjtën kohë pengojnë tharjen në zonat e tjera të fytyrës.
Tekstura e lehtë dhe aroma e freskët e bëjnë të përshtatshëm, për t’u përdorur dhe nga meshkuj.

Përdorimi

Rekomandohet të përdoret në fytyrë, qafë dhe në zonën e dekoltesë, të pastruara paraprakisht.
Mund të kombinohet me një produkt specifik për zonën rreth syve.

Përbërësit

Aqua (Water), Dimethicone, Distarch Phosphate, Cyclopentasiloxane, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Squalane, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Butylene Glycol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Orbignya Oleifera Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Steareth-21, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium PCA, Dimethicone Crosspolymer, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Hydrolyzed Wheat Protein, Cyclohexasiloxane, Hydrolyzed Algin, Maris Aqua (Sea Water), Carbomer, Chlorella Vulgaris Extract, Sodium Hydroxide, Sodium Stearate, Zinc Gluconate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Parfum (Fragrance), CI 42090 (Blue 1), CI 17200 (Red 33)