info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Avene Dermo K Men 40ml

Çmimi:2,200.00 L

Dermo K Men, Krem fytyre për meshkuj 40ml.
Krem fytyre për meshkuj për lëkura të ndjeshme.

Stock: S’ka stok

SKU: AV129

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Suitable For

,

Action

Specific For

Pershkrimi

Formulim që lehtëson rruarjen dhe parandalon rritjen e qimeve nën lëkurë. E pastron lëkurën dhe redukton riskun bakterial në rast të prerjeve gjatë rruarjes. I pasur me ujë termal Avene, ka veti qetësuese dhe anti-irrituese. Pa paraben, pa parfum.

Perdorimi

Aplikohet pasi lëkura është larë dhe tharë.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CYCLOMETHICONE. PROPYLENE GLYCOL. UREA. WATER (AQUA). GLYCOLIC ACID. PEG-12. DIMETHICONE. POLYACRYLAMIDE. POLYMETHYL METHACRYLATE. SODIUM HYDROXIDE. POLYSORBATE 60. BIS-PEG-12 DIMETHICONE BEESWAX. C13-14 ISOPARAFFIN. CITRIC ACID. BATYL ALCOHOL. BISABOLOL. COPPER SULFATE. DISODIUM EDTA. LAURETH-7. SODIUM ACETATE. SORBITAN STEARATE. ZINC SULFATE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping