[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Pagesa të sigurta
Pagesa të sigurta

Paguaj në dorëzim & më kartë
debiti/krediti.

Suport i dedikuar
Suport i dedikuar

Nga farmacistë me përvojë.

Transporti falas
Transporti falas

Për çdo porosi në Tiranë

dhe porosi me vlerë
4000 lekë në Shqipëri.

Produkte të rinj

Mbi 200 produkte të rinj çdo muaj të disponueshëm për ju

Pharmasept Baby Care Liquid Powder

Formulim në trajtë pudre të lëngshme, e cila kthehet në kontakt me lëkurën kthehet në krem.
150 ml

1,520.00 L 1,292.00 L -15%
New
Pharmasept Baby Care Micellar Water

Ujë mishelar për pastrimin e përditshëm të fytyrës, trupit dhe zonës së ndërrimit të pelenave, pa shpëlarje
300 ml

1,100.00 L 935.00 L -15%
New
Rilastil Allergy Fluido Protettivo SPF 50+

New
PIC Aqua Children's Ear Plugs

Tapa silikoni për veshët për të rritur 2 copë

560.00 L
New
Vitabiotics Liverel

Kombinim i balancuar lëndësh të nevojshme për mirëfunksionimin e mëlçisë

60 tableta

3,800.00 L 3,230.00 L -15%
New
La Roche Posay Anthelios Oil Correct SPF 50+

Xhel krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor me SPF 50+, për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
50 ml

3,700.00 L 3,145.00 L -15%
New

Informohu mbi ofertat & të rejat e fundit!

reCAPTCHA is required.