info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing 1–48 of 1501 results

Sugarbearhair Women’s Multi

Suplement me vitamina & minerale për femra

Paketim me 60 arushë të përtypshëm

L4,500.00
Shto në shportë

Alinter Group Eros cream

Krem me lidokainë

15 g

L975.00
Shto në shportë

La Roche Posay Toleriane Ultra Eye

Hidratues intensiv, qetësues & kundër qeskave në zonën e syve

20 ml

L3,000.00
Shto në shportë

Nuxe Huile Prodigieuse Florale

Vaj i thatë shumëfunksional me aromë lulesh
Për fytyrën, trupin & flokët
100 ml

L3,900.00
Shto në shportë

Nuxe Huile Prodigieuse Riche

Vaj i thatë shumëfunksional për fytyrën, trupin & flokët
Lëkurë shumë e thatë
100 ml

L5,200.00
Shto në shportë

Mustela Gentle Shampoo Delicate Hair

Shampo e butë për bebe për flokë delikatë
200 ml

L1,300.00
Shto në shportë

Skincode Exclusive Cellular Hydro-Peel Serum in Essence

Serum hidratues me efekt peeling

50 ml

L8,990.00
Shto në shportë

Skincode Exclusive Cellular Anti-Aging Sheet Mask

Maskë me veti anti-rrudhë për çdo lloj lëkure

20 ml x 5 maska

L6,450.00
Shto në shportë

On Call Plus Blood Glucose Test Strips

Fisha për matjen e glicemisë

50 fisha

L2,500.00
Shto në shportë

On Call Plus Blood Glucose Monitoring System

Glukometër + 10 fisha për matjen e glicemisë

L0.10
Shto në shportë

Durex Love

Kondomë 12 copë

L600.00
Shto në shportë

Durex Play Massage Gel with Yiang Yiang 2 in 1

Xhel masazhues dhe lubrifikues me ekstraktet e bimës Yiang Yiang

200 ml

L990.00
Lexo më shumë

Pic Calmor Wax Ear Plugs

Tapa për veshët me dyll natyral dhe veshje pambuku

12 copë

L1,170.00
Shto në shportë

Pic Ice Bag

Borsë akulli praktike për terapi në të ftohtë

L1,130.00
Shto në shportë

EasytattooPro Petroleum Jelly

Vazelinë e bardhë bustinë
5 ml

L100.00
Shto në shportë

Easytattoo Aftercare Kit (Soft Cleansing Gel + Tattoo Cream)

Xhel pastrues 125 ml dhe krem zbutës 50 ml për mirëmbajtjen e tatuazheve

L1,500.00
Shto në shportë

Easytattoo Tattoo Cream box x 20 sachets

Krem zbutës & rigjenerues me pantenol
20 bustina x 4 ml

L3,000.00
Shto në shportë

Easypiercing Hygenic Solution Spray

Spray për dezinfektimin e zonës së piercing
50 ml

L600.00
Shto në shportë

Easypiercing Saline solution spray

Spray për hidratimin e zonës së piercing
50 ml

L600.00
Shto në shportë

Easypiercing Mouthwash Solution

Shpëlarës për gojën për përdorim përpara vendosjes së piercing
125 ml

L600.00
Shto në shportë

Easytattoo Tattoo Cream

Krem zbutës & rigjenerues me pantenol

L1,000.00L1,500.00
Zgjidh opsionet

DR.Grandel Kit Hydro Active

Krem hidratues Hydro Active Hyaluron Refill Nigh 50 ml + 10 kapsula Hydro Active Hyaluron Filler FALAS

L5,990.00
Shto në shportë

DR.Grandel Hyaluron Travel Set

Set udhëtimi me 7ampula ampula të ndryshme x 3 ml

L3,900.00
Shto në shportë

DR.Grandel Protection UV 50

Serum mbrojtës ndaj diellit
50 ml

L4,500.00
Shto në shportë

DR.Grandel Protect A-C-E Vita Night

Krem nate rivitalizues me vitamina
50ml

L7,400.00
Shto në shportë

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Refill Night

Krem hidratues nate
50 ml

L5,900.00
Shto në shportë

DR.Grandel Hydro Active Balancer

Hidratues për lëkurë mikse
50 ml

L5,300.00
Shto në shportë

DR.Grandel Hyaluron Ampoule

Ampula me acid hialuronik
3 ampula x 3ml

L2,000.00
Shto në shportë

DR.Grandel Timeless Sugar Scrub

Skrub dhe ushqyes për trupin
200 ml

L3,600.00
Shto në shportë

DR.Grandel Timeless Body Cream

Krem trupi anti-age me shkëlqim të artë
200 ml

L5,000.00
Shto në shportë

DR.Grandel Timeless Eye & Lip

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve dhe buzëve
15 ml

L6,900.00
Shto në shportë

DR.Grandel Timeless Concentrate

Serum anti-age, reduktues i rrudhave
30 ml

L10,000.00
Shto në shportë

DR.Grandel Timeless Serum

Serum anti-age me efekt të lehtë peeling
30 ml

L7,800.00
Shto në shportë

DR.Grandel Timeless Balancing Cream

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse
50 ml

L9,800.00
Shto në shportë

DR.Grandel Timeless Nourishing Cream

Krem ushqyes & anti-rrudhë për lëkurë të thatë
50 ml

L9,800.00
Shto në shportë

DR.Grandel Timeless Sleeping Cream & Mask

Krem dhe maskë
rigjeneruese
50 ml

L10,000.00
Shto në shportë

DR.Grandel Timeless Retinol Balm

Balsam korrigjues intensiv i rrudhave
50 ml

L9,500.00
Shto në shportë

DR.Grandel Perfection AP Anti-Pigment

Serum i përqendruar kundër njollave të errëta
50 ml

L6,400.00
Shto në shportë

DR.Grandel Beauty Xpress Foam Your Hands

Shkumë hidratuese
për duart
100 ml

L1,900.00
Shto në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Cream Mask

Maskë kremoze me
bazë natyrale
75 ml

L4,500.00
Shto në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Rich

Esencë vajore me efekt rigjenerues për lëkurë të ndjeshme
30 ml

L4,700.00
Shto në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Body Cream

Krem hidratues trupi
150 ml

L2,300.00
Shto në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Lifting

Krem natyral me efekt lifting
50 ml

L5,100.00
Shto në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Anti Age

Krem anti-rrudhë zbutës dhe rinues me efekt 24-orë
50 ml

L5,500.00
Shto në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Epigran

Serum me ekstrakte nga embrioni i grurit
30 ml

L5,200.00
Shto në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Derma Pur

Hidratues i lehtë për lëkurë të yndyrshme
50 ml

L4,700.00
Shto në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Hyaluron Sleeping Cream

Krem nate me acid hialuronik
50 ml

L5,500.00
Shto në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Regeneration

Krem rigjenerues për lëkurë mature
50 ml

L5,100.00
Shto në shportë