info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Body Scrubbing Cream

Çmimi:2,500.00 L 2,000.00 L -20%

Scrub delikat eksfoliues fizik dhe kimik për trupin.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Formulim në trajtë kremi i cili siguron një veprim të dyfishtë eksfoliues duke kombinuar mikrorruazat glukonolaktone dhe silicë .

Teknologjia e eksfolimit kimik dhe mekanik 2 në 1 ndihmon në largimin delikat të qelizave të vdekura, duke e lënë lëkurën të butë dhe të tonifikuar.

Përshtatet edhe për lëkurat më të ndjeshme.

Uji termal Uriage i dhuron formulimit fuqi qetësuese, hidratuese dhe mbrojtëse.

Dermatologjikisht i testuar.

Aplikojeni në lëkurë të lagur, duke e masazhuar butësisht përmes lëvizjeve rrethore.
Shplëlajeni me kujdes. Mund të përdoret deri në 2 herë në javë.

AQUA (WATER, EAU) ● GLYCERIN ● ETHYLHEXYL PALMITATE ● HYDRATED SILICA ● BUTYLENE GLYCOL ● SODIUM POLYACRYLATE ● 1,2-HEXANEDIOL ● CETYL ALCOHOL ● STEARETH-2 ● STEARETH-21 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● GLUCONOLACTONE ● GLYCERYL BEHENATE ● GLYCERYL STEARATE ● PEG-100 STEARATE ● XANTHAN GUM ● MICROCRYSTALLINE CELLULOSE ● CHLORPHENESIN ● CELLULOSE ● o-CYMEN-5-OL ● ALCOHOL ● LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER/LEAF EXTRACT ● CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE) ● TALC ● CITRIC ACID ● SODIUM HYDROXIDE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.