info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Bébé Moistuirizing Milk

Çmimi:2,500.00 L 2,000.00 L -20%

Qumësht hidratues për lëkurën delikate të foshnjës. Për fytyrë & trup.
500 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

500 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Qumësht hidratues për fytyrën dhe trupin.

Falë ujit termal Uriage dhe glicerinës me veti hidratuese, i rikthen lëkurës ndjesinë e komfortit.
Gjalpi shea dhe gjalpi illipe janë përbërës aktivë ushqyes që nxisin veprimin mbrojtës kundër tharjes së lëkurës.
Kombinimi i aloe vera-s dhe ujit termal Uriage qetëson lëkurën e ndjeshme të foshnjës.

Hipoalergjik.
Jo komedogjen.

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë. Masazhojeni deri në përthithje të plotë.

AQUA (WATER) – PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) – BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER) – HYDROGENATED POLYDECENE – GLYCERIN – CETYL ALCOHOL – DIMETHICONE – POLYSORBATE 60 – SHOREA STENOPTERA SEED BUTTER – TROMETHAMINE – PARFUM (FRAGRANCE) – ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER – CHLORPHENESIN – DIAZOLIDINYL UREA – SODIUM ACRYLATE / SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER – ISOHEXADECANE – TOCOPHERYL ACETATE – POLYSORBATE 80 – SORBITAN OLEATE – ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.