info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake 5-Pack Refillable Squeeze Bags 5 x 220 ml

Çmimi:2,650.00 L 1,590.00 L -40%

Qese disa përdorimshe për ruajtjen e ushqimeve dhe lëngjeve të frutave
Paketim x 5 qese

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Mosha

, , ,

Suitable For

,

Qese praktike, disa përdorimshe për ruajtjen e ushqimeve dhe lëngjeve të frutave, që mund të përdoren në çdo kohë nga fëmijët.
Qeset janë të pajisura me një zinxhir të dyfishtë, për të shmangur rrjedhjet e mundshme.

Mund të lahen në lavastovilje dhe mund të vendosen në frigorifer, duke mundësuar ruajtjen e duhur të disa ushqimeve ose lëngjeve.
Qeset duhen mbushur plot, me qëllim që të mos ketë ajër dhe në këtë mënyrë ushqimi mund të ruhet për një kohë më të gjatë.

Nuk përmbajnë BPA.
Nuk dëmtojnë ambjentin.