info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake 5 in 1 Steam Sterilizer

Çmimi:17,250.00 L 10,350.00 L -40%

Sterilizues elektrik me avull, me 5 funksione në një pajisje të vetme

Stock: Ka stok

SKU: TWS162
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Mosha

, , ,

Suitable For

,

Sterilizues elektrik i cili përdor avull natyral dhe përmban filtrin HEPA për të larguar 99.97% të të gjitha baktereve të dëmshme, duke filtruar në të njëjtën kohë pluhurin dhe grimcat e vogla PM2.5, në mënyrë të shpejtë dhe efektive.
Sterilizimi bëhet në vetëm 8 minuta dhe produktet mbeten sterile deri në 12 orë nëse mbahet kapaku i mbyllur, kjo falë filtrit HEPA me cilësi të lartë, i cili është krijuar jo vetëm për të pastruar dhe larguar bakteret e dëmshme dhe grimcat e vogla, por edhe për të siguruar që të mos rikthehen.
I dizenjuar me hapësirë të madhe për të lejuar të sterilizohen njëkohësisht deri në 8 shishe.
Mund të sterilizohen gjithashtu kokat e biberonave, biberonët gënjeshtarë dhe produkte të tjera që mund të përdoren nga fëmija.

– Largon 99.97% të të gjitha baktereve të dëmshme duke përdorur avullin natyral të krijuar;
– Filtron grimcat e vogla të pluhurit duke përdorur filtra HEPA;
– Sterilizon në vetëm 8 minuta;
– Dizajn i krijuar për përdorim të lehtë dhe mirëmbajtje minimale;
– I ruan produktet e sterilizuara deri në 12 orë me kapak të mbyllur.

Përpara përdorimit, produktet që do të sterilizohen duhet të lahen paraprakisht.
Vendosni objektet në sterilizues.
Mbushni sterilizuesin me 100 ml ujë.
Vendoseni në prizë dhe ndizeni.
Sterilizimi zgjat 8 minuta.