info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani Energizing Cleanser

Çmimi:6,890.00 L 5,512.00 L -20%

Pastrues i butë shkumues dhe energjizues për të gjtiha tipet e lëkurave
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: TKN001
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

,

Energizing Cleanser ka si qëllim tëheqë papastërtitë, pluhurin, mikroorganizmat dhe qelizat e vdekura të lëkurës, pa e tharë lëkurën.

Ndryshe nga sapuni i ashpër, Pastruesi Energizues i TOSKANI parandalon tharjen e lëkurës dhe është ideal për t’u përdorur para çdo trajtimi kozmetik TOSKANI. Ky pastrues ndihmon lëkurën të jetë më e pranueshme ndaj kremrave dhe serumeve trajtuese dhe është krijuar jo vetëm për vetitë pastruese por edhe për efektet stimuluese dhe aktivizuese në lëkurë.

Indikacionet:
Pastron lëkurën
Përmirëson pamjen e lëkurës
Rrit përthithjen dhe përgjigjen ndaj trajtimeve kozmetike

Përdorni Energising Cleanser në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të lagur paraprakisht. Masazhoni lëkurën më lëvizje rrethore. Shpëlajeni fytyrën me ujë të bollshëm.

Cinnamon, Ginger, Curcumin

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.