info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Topicrem Baume Emollient visage et corps

Çmimi:2,300.00 L 1,610.00 L -30%

Balsam zbutës dhe ushqyes për fytyrën dhe trupin
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Balsam zbutës për lëkurën e thatë me dermatit atopik të trupit dhe fytyrës. Qetëson dhe mbron lëkurën e ndjeshme shumë të thatë dhe atopike
të të gjithë familjes. Me vaj organik liri të pasur në Omega 3 dhe 6.

• Rilipidon
• Hidratim 24-orësh dhe i menjëhershëm
• Qetëson
• Anti-kruajtje, anti-irritim -redukton kruarjet 100%

Pa parfum.

Aplikohet duke e masazhuar lehtësisht
në lëkurën e trupit 1-2 herë në ditë.

AQUA (WATER) . PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) . GLYCERIN . ISOPROPYL ISOSTEARATE . BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER . LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED OIL . GLYCERYL STEARATE . PEG-100 STEARATE . POLYSORBATE 60 . CERA ALBA (BEESWAX) . PALMITIC ACID . STEARIC ACID . 1,2-HEXANEDIOL . ALLANTOIN . GLYCERYL CAPRYLATE . SODIUM ACRYLATE/ ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/ DIMETHYLACRYLAMIDE CROSSPOLYMER . CHLORPHENESIN . CARBOMER . TOCOPHEROL . ISOHEXADECANE . SODIUM HYDROXIDE . SORBITAN ISOSTEARATE . HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL .

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.