[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Rilastil Sun System SPF 50+ Stick

Çmimi:2,240.00 L 1,344.00 L -40%

Stik mbrojtës ndaj diellit për zona specifike SPF 50+
8.5 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për të mbrojtur zonat e ndjeshme të lëkurës nga rrezatimi diellor.
Zgjedhja perfekte për mbrojtjen e nishaneve dhe zonave të prekura nga vitiligo.
Parandalon djegiet dhe irritimet nga diellli.
Parandalon dukurinë e fotoplakjes.
Ushqen lëkurën dhe e zbut atë.
Mund të lerë njolla në rroba.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, mërkur, paladium, kobalt dhe krom.
Pa konservues.
Pa parfum.

Përdorimi

Aplikohet në buzë dhe në zonat e tjera të ndjeshme të lëkurë rreth 30 minuta para ekspozimit në diell.
Riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Ricinus communis (Castor) Seed Oil • C12-15 Alkyl Benzoate • Ethylhexyl Palmitate • Titanium Dioxide • Octocrylene • Ozokerite • Polyethylene • Euphorbia cerifera cera [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax] • Microcristallina Cera (Microcrystalline Wax) • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Cera alba (Beeswax) • Stearic Acid • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Macadamia ternifolia Seed Oil • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Citrus aurantium amara Flower Cera [Citrus aurantium amara (Bitter Orange) Flower Wax] • Polyhydroxystearic Acid • Oryzanol • Tocopheryl Acetate • Alumina • Aluminum Stearate • Aluminum Hydroxide • CI 19140 (Yellow 5 Lake).