[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Pylopass

Çmimi:1,560.00 L

Suplement ushqimor që vepron kundër Helicobacter Pylori, një bakter i pranishëm në stomak
Kuti x 14 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: 4496186

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

14 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Pylopass është një shtam i patentuar i Lactobacillus reuteri me efekt pozitiv në kontrollin e Helicobacter pylori, që përbën faktorin kryesor për shfaqjen e ulçerave dhe gastritit.
Pylopass vepron në mënyrë unike: Lactobacillus reuteri bashkohet në mënyrë specifike me Helicobacter pylori dhe pakëson ngarkesën e tij bakteriale në stomak.

Pylopass gjithashtu përmban zink, i cili kontribuon në:
– funksionimin normal të metabolizmit acid-bazë.
– funksionin normal të sistemit imunitar.
– pasjen e një metabolizmi normal të karbohidrateve dhe acideve yndyrore.

Eshtë vërtetuar klinikisht se Pylopass trajton H. Pylori.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë, e shoqëruar me një gotë ujë, për 14 ditë rresht.