info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Plasmon Biscotto dei Grandi

Çmimi:460.00 L

Biskota për të rritur me shije çokollate
270 g

Stock: Ka stok

SKU: PL134
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

270 g

Suitable For

Biskotat Plasmon synojnë t’u kthejnë dhe njëherë në periudhën e fëmijërisë.
– Shije origjinale Plasmon.
– Formulë e re me copëza çokollate.
– Porcione teke që mund t’i mbani gjithmonë me vete.

Të ruhen në një vend të freskët dhe të thatë.

Wheat flour, sugar, sunflower oil, chocolate drops (10%) (sugar, cocoa mass, cocoa butter, emulsifier: soy lecithin, flavoring), wheat starch, whole milk powder, mineral salts (calcium carbonate, magnesium carbonate, iron phosphate), flavors (milk, soy), emulsifier: soy lecithin, raising agents (ammonium hydrogen carbonate, sodium hydrogen carbonate, sodium hydrogen pyrophosphate), salt, vitamins (niacin, pantothenic acid, thiamine, riboflavin, vitamin B6).
IRON for concentration

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.