info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pharmasept Purified Eye Wipes

Çmimi:970.00 L 776.00 L -20%

Letra të lagura sterile, ideale për pastrimin e përditshëm të zonës së syve dhe qepallave.
10 letra të lagura

Stock: Ka stok

SKU: PHAR038
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

10 letra të lagura

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Letra të lagura për pastrimin e zonës së syve të foshnjës dhe fëmijës suaj.
Largojnë sklepat në mënyrë të sigurt, duke ofruar butësi dhe freski.

Ekstrakti i kamomilit siguron veprim të butë qetësues për lëkurën e irrituar, duke e lënë atë të butë.
Glicerina ruan hidraton lëkurën rreth zonës së syve.
Ideale për foshnje dhe fëmijë.

PH i përshtatshëm me pH e lotëve.
Nuk ka nevojë për shpëlarje.
Pa: konservantë, parfum
Testuar oftalmologjikisht & dermatologjikisht.

Pastroni butësisht qepallat dhe qerpikët.
Përdorni nga një letër të lagur për secilin sy.
Përsëriteni procesin, nëse është e nevojshme, duke përdorur një letër të re çdo herë.
Nuk ka nevojë për shpëlarje.
Ideale për përdorim të përditshëm.

WATER (AQUA), POLYSORBATE 20, DISODIUM PHOSPHATE, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM PHOSPHATE, PVP, DISODIUM EDTA, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARLA) FLOWER EXTRACT, GLYCERIN, CAPRIC TRIGLYCERIDE, TOCOPHEROL

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.