info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pharmasept Kid Care X-Lice Cologne

Çmimi:1,250.00 L 1,000.00 L -20%

Locion parandalues kundër parazitëve të kokës.
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: PHAR015
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

100 ml

Specific For

Suitable For

,

Formulë e pasur që siguron mbrojtje nga parazitët e kokës deri në 48 orë, pa irrituar skalpin.

Mbrojtje e sigurtë 48h.
Pa aromë. Nuk i lë flokët të yndyrshëm.
I përshtatshëm për fëmijë mbi 2 vjeç.

Pa: konservantë, parfum.
Testuar dermatologjikisht.

Të rriturit: 9 sprucime për aplikim.

Fëmijët nga 2-11 vjeç: 4 sprucime për aplikim.

Produkti zakonisht aplikohet vetëm një herë në ditë.
Aplikimi duhet të përsëritet pas larjes me shampo.
Kur produkti biocid përdoret në fëmijë më të vegjël se 11 vjeç, duhet të aplikohet nga një i rritur.
Aplikoni në mënyrë të barabartë në flokë të pastër dhe të thatë duke filluar me qafën dhe zonat pas veshëve, duke e masazhuar butësisht.
Lërini flokët të thahen natyrshëm, krihini dhe mos i shpëlani.
Kur produkti nuk shpëlahet, ai mbron deri në 48 orë.
Splikojeni në flokë për qëllime parandalimi, para çdo aktiviteti në grup (shkollë, lojëra, etj.).
Ideal për përdorim gjatë vitit shkollor ose gjatë aktiviteteve të kampeve.

Guaranteed composition: IR 3535 20% w/w, Auxiliary substances 79,2% w/w, Approval number Min. Of Rural Development & Food: 19-0269

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.