info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pharmasept Hygienic Shower

Çmimi:2,280.00 L 1,824.00 L -20%

Xhel larës ideal për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjave dhe fëmijëve.
500 ml

Stock: Ka stok

SKU: PHAR048
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

1 L

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Formulim i veçantë, i pasur me ekstrakte me origjinë bimore, i cili pastron lëkurën pa shkaktuar tharje.

Bisabololi natyral në kombinim me agjentë pastrues, sigurojnë veprim të butë antiseptik.
Proteinat e grurit dhe provitamina B5 hidratojnë lëkurën dhe rrisin elasticitetin e saj.
Ekstraktet e calendulës, aloe vera & allantoina, qetësojnë lëkurën nga irritimet dhe skuqja.

Pa: Sapun
PH neutral
Testuar klinikisht & dermatologjikisht.

Aplikojeni produktin në lëkurë të lagur dhe masazhojeni butësisht.
Më pas shpëlahuni me ujë të bollshëm.

AQUA, TEA-LAURYL SULFATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, SODIUM LAURETH SULFATE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERYL CAPRATE, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, SODIUM STEAROYL LACTYLATE, SODIUM LAUROAMPHOACETATE, DISODIUM CAPRYLOYL GLUTAMATE, PARFUM, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, GLYCOL DISTEARATE, PHOSPHOLIPIDS, POLYQUATERNIUM-7, SODIUM BENZOATE, GLYCINE SOJA OIL, DIAZOLIDINYL UREA, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ALLANTOIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, POTASSIUM SORBATE, PROPYLENE GLYCOL, BENZOPHENONE-4, DISODIUM EDTA, SODIUM SULFATE, PANTHENOL, COCAMIDE MIPA, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, LAURETH-10, GLYCOLIPIDS, GLYCINE SOJA STEROLS, BISABOLOL, PHOSPHORIC ACID, CI 16185.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.