info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Palmer’s Coconut Oil Balm

Çmimi:950.00 L

Balsam hidratues dhe ushqyes për trupin
100 g

Stock: S’ka stok

SKU: PALM43
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

100 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

Hidratoni thellësisht lëkurën tuaj me balsamin Palmer’s.
Kombinon vajin ekstra të virgjër të bimës së kokosit me ekstraktet e kafes jeshile me qëllim që të hidratojë dhe zonat më të thata të lëkurës.
I çertifikuar për përmbajtjen e vajit të kokosit ekstra të virgjër.
Ofron hidratim për 48 orë.
I përshtatshëm për t’u përdorur edhe nga veganët.

Aplikojeni balsamin në zonat e thata dhe të dehidratuara të lëkurës.
Nuk shkrin.