info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Body Summer Set 2

Çmimi:6,300.00 L 4,410.00 L -30%

Blini 2 produkte për trupin Reve de The me 30% ulje dhe përfitoni FALAS 1 shishe uji NUXE

 

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

,

Masa

100 ml, 150 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Nuxe Reve de The Gommage Granité Ressourçant

Action

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Nuxe Reve de The Lait Hydratant Ressourçant

Action

Brand

Formulimi

Masa

400 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Set promocional me produkte trupi Reve de The !

Seti përmban :

  • 1 eksfoljues për trupin Nuxe Reve de The 150 ml
  • 1 qumësht hidratues për trupin Nuxe Reve de The 400 ml
  • 1 shishe uji Nuxe dhuratë