info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

NUK Guaske silikoni

Çmimi:1,800.00 L 1,620.00 L -10%

Guaske silikoni për mbledhjen e qumështit të gjirit
Paketim x 2 copë

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

2 copë

Material

Suitable For

Ushqyerja me gji është dhurata më e mirë që nëna mund ti japë fëmijës së saj.
Pavarësisht se është një proçes natyral, nuk është kurrsesi i lehtë, madje shpeshherë mund të jetë dhe problematik.
Kokat e gjoksit mund të çahen, mund të irritohen dhe gjidhënia të bëhet e dhimbshme.

Guaskat prej silikoni NUK, ndihmojnë në shërimin e kokave të gjoksit dhe shmangin kontaktin me rrobat, që shpeshherë rezulton i dhimbshëm.
Kanë një formë specifike, që mundëson përshtatjen totale me kokat e gjoksit.
Në guaskën prej silikoni janë të pranishme dhe disa vrima që lejojnë ajrosjen e lëkurës.
Nuk lejojnë që të humbase asnjë pikë nga qumështi i gjirit.