info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Novexpert Zn Purifying Fluid

Çmimi:3,250.00 L 2,600.00 L -20%

Fluid hidratues për lëkurat mikse në të yndyrshme
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: NOVE012
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

,

Fluid purifikues për lëkura normale dhe mikse.
Targeton shkakun dhe pasojat e imperfeksioneve dhe akneve në lëkurë.
Ka veprim purifikues dhe anti-moshë.

Pengon veprimin e molekulës IGF-1 e vendosur në lëkurë, e cila është përgjegjëse për shfaqjen e imperfeksioneve.

– 100% natyral – vegan & organik
– Hipoalergjenik
– Përqendrim i lartë i përbërësve aktivë

I përshtatshëm për t’u përdorur gjatë shtatzënisë dhe gjidhënies.

Aplikohet në të gjithë lëkurën e fytyrës dhe masazhohet.
Aplikohet 1 ose 2 herë në ditë (mëngjes dhe darkë).

Aqua (Water)°, Butylene Glycol°, Arachidyl Alcohol°, Glycerin°, Undecane°, Caprylic/Capric Triglyceride°, Lactobacillus°, Behenyl Alcohol°, Parfum (Fragrance)°, Tridecane°, Cetearyl Alcohol°, Lauroyl Lysine°, Zinc Gluconate°, Zinc PCA°, Zinc Lactate°, Bakuchiol°, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract°, Totarol°, Lauric Acid°, Bisabolol°, Enantia Chlorantha Bark Extract°, Sclerotium Gum°, Arachidyl Glucoside°, Harungana Madagascariensis Extract°, Xanthan Gum°, Arginine°, Tocopherol°, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract°, Bentonite°, Glyceryl Caprylate°, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract°, Trihydroxystearin°, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil°, Cetearyl Glucoside°, Oleanolic Acid°, Citric Acid°, Pancratium Maritimum Extract°

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.