info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Novexpert Radiance Lifting Eye

Çmimi:4,840.00 L 3,872.00 L -20%

Krem për sytë me vitaminë C
15 ml

Stock: Ka stok

SKU: NOVE008
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

15 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Trajtim për zonën rreth syve me veprim 24 orë.

Shfaq 2 lloje efektesh në zonën rreth syve
– Afatshkurtër – Efekt lifting gjatë ditës;
– Afatgjatë – Efekt anti-rrudhë dhe zbutës gjatë natës.

– 100% natyral – vegan & organik
– Hipoalergjenik
– Përqendrim i lartë i përbërësve aktivë

I përshtatshëm për t’u përdorur gjatë shtatzënisë dhe gjidhënies.

Aplikohet një sasi e vogël e produktit në zonën poshtë syve dhe masazhohet zona nga brënda jashtë.
Aplikohet në mëngjes dhe në darkë

Aqua (Water)°, Glycerin°, Butylene Glycol°, Bentonite°, Caprylic/Capric Triglyceride°, Ascorbyl Glucoside°, Glyceryl Caprylate°, Xanthan Gum°, Adansonia Digitata Pulp Extract°, Bacillus Ferment°, Sodium Hyaluronate°, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*°, Phytic Acid°, Laminaria Ochroleuca Extract°, Biosaccharide Gum-2°, Tocopherol°, Maltodextrin°, Citric Acid°, Arginine°, Parfum (Fragrance)°, Glycine Soja (Soybean) Oil°.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.