info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Normon Normo Care Memoria

Çmimi:2,890.00 L

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe shton përqëndrimin
Kuti x 30 tableta

Stock: S’ka stok

SKU: 4497811
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

30 tableta

Suitable For

Suplement ushqimor me ginkgo biloba, fosfatidilserinë, glutaminë dhe vitamina të grupit B, me ndikim pozitiv në memorie dhe përqëndrim.
Ginkgo Biloba është një ndër bimët më të lashta. Historikisht është përdorur për të përmirësuar memorien dhe rritur përqëndrimin.
Në sajë të flavonoideve ka veti antioksiduese.
Glutamina është një aminoacid i rëndësishëm për funksionimin normal të sistemit nervor.
Vitaminat e grupit B ndihmojnë në ruajtjen e funksioneve psikologjike normale.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në mëngjes.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Cyanocobalamin, Folic Acid, Ginkgo Biloba, Thiamine Mononitrate, Phosphatidylserine.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.