[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Nivea Sun Protect & Moisture SPF 30 Spray

Çmimi:2,390.00 L

Qumësht hidratues me faktor të lartë mbrojtës për trupin në formë spray.
I përshtatshëm për të rritur.
270 ml

Stock: Ka stok

SKU: NI209

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

270 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Qumësht mbrojtës për trupin me SPF 30+.
Hidraton lëkurën për 48 orë dhe e mbron atë nga fotoplakja.
Formula delikate dhe rezistente ndaj ujit është lehtësisht e biodegradueshme dhe funksionon në ekuilibër me mikrobiomën e lëkurës.
Respekton lëkurën dhe planetin me formulën “Ocean respect” pa filtra UV oktinoksate, oksibenzone, oktokrilen dhe mikroplastikë.

Përdorimi

Aplikojeni në trup duke e masazhuar butësisht, 30 minuta përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni çdo 2 orë.