info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Nivea Sun Protect & Moisture SPF 30 Spray

Çmimi:1,898.00 L

Qumësht hidratues me faktor të lartë mbrojtës për trupin në formë spray.
I përshtatshëm për të rritur.
200 ml

Stock: S’ka stok

SKU: NI214

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Qumësht mbrojtës dhe hidratues me SPF 30 i cili siguron hidratim afatgjatë dhe intensiv.
Formula është lehtësisht e biodegradueshme dhe rezistente ndaj ujit.
Mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB.
Formulë delikate e cila funksionon në ekuilibër me mikrobiomën e lëkurës.

Testuar dermatologjikisht.
Respekton lëkurën dhe planetin me formulën “Ocean respect” pa filtra UV oktinoksate, oksibenzone, oktokrilen dhe mikroplastikë.

Aplikojeni në trup duke e masazhuar butësisht, 30 minuta përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni çdo 2 orë.

Aqua, Alcohol Denat., Isopropyl Palmitate, Glycerin, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dibutyl Adipate, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Ethylhexyl Triazone, Glyceryl Stearate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Copernicia Cerifera Cera, Cetyl Palmitate, Sodium Stearoyl Glutamate, Microcrystalline Cellulose, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Anise Alcohol, Parfum

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.