info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Lierac Hydragenist Mat Set Promocional

Çmimi:5,950.00 L

SKU: lieracbundle01
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

,

Skin Type

Lierac Hydragenist Mat Moisturizing Oxygenating Gel-Cream

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Lierac Foaming Cream Double Cleanser

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Set promocional për lëkurë normale dhe mikse.

Bli Lierac Hydragenist Mat Moisturizing Oxygenating Gel-Cream 50 ml dhe përfito falas Lierac Foaming Cream Double Cleanser 150 ml.