info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Korff Upgrade Toning and Remodeling Serum

Çmimi:7,800.00 L 6,240.00 L -20%

Serum rimodelues dhe tonifikues 30ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

, , ,

Suitable For

,

Specific For

Serum-xhel me një teksturë te lëhtë, jo të yndyrshme, që absorbohet lehtësisht nga lëkura.
Principet aktive (kompleksi rimodelues, ekstraktet e tërshërës etj) janë në përqëndrim tepër të lartë dhe kjo bën që formulimi të ketë veti:
-anti-rrudhë;
-rigjeneruese;
-rimodeluese;
-të rrisin tonicitetin e lëkurës.
Me vetëm disa përdorime lëkura do jetë e butë dhe uniforme.
I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
I testuar për nikel, krom, mërkur, kobalt dhe paladium.

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Aqua (water),  Butylene glycol,  Siloxanetriol alginate,  PEG/PPG-14/4 dimethicone,  Glycereth-26,  Ammonium acryloyldimethyltaurate/VP copolymer,  Polyglyceryl-4 caprate,  Sclerotium gum,  Glycerin,  Caprylyl glycol,  Polyester-5,  Caffeine,  Glycine soja (Soybean) protein,  Hexapeptide-9,  Avena sativa (Oat) kernel extract,  Phenoxyethanol,  Ethylhexylglycerin,  Sorbic acid,  Parfum (Fragrance), CI 42090 (Acid Blue 9),  CI 60730 (Acid Violet 43).