info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Korff Cure Make Up Round Foundation Brush

Çmimi:4,900.00 L 3,920.00 L -20%

Furçë për aplikimin e fondotintës

Stock: S’ka stok

SKU: KO129
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Action

Suitable For

Specific For

Zgjedhja ideale për aplikimin e fondotintës fluide apo kompakte.
Fijet sintetike të furçës mundësojnë:
-arritjen e një përhapjeje të plotë dhe si rrjedhojë përftimin e një pamjeje natyrale;
-konfort gjatë aplikimit.
Ngjyra e zezë dhe unaza metalike e lehtë i japin furçës pamje elegante.
Testuar dermatologjikisht.

Vendoset fondotinta në furçë dhe përhapet me lëvizje rrethore në fytyrë duke nisur nga brënda jashtë, dhe nga balli në drejtim të qafës.
Rekomandohet të pastrohet me detergjentin Korff.