info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

 • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

 • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Korff Cure Make Up Matt Lipstick

Çmimi:2,990.00 L 2,392.00 L -20%

Buzëkuq Mat 1.3 g

 • K. Mat 08
 • K.Mat 01
 • K.Mat 02
 • K.Mat 03
 • K.Mat 04
 • K.Mat 05
 • K.Mat 06
 • K.Mat 07
Spastroje
1
1
2
2
3
3
4
4
5
5

SKU: KO205V
Etiketa: , , , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Action

Suitable For

Specific For

Ngjyra

K. Mat 08, K.Mat 01, K.Mat 02, K.Mat 03, K.Mat 04, K.Mat 05, K.Mat 06, K.Mat 07

Formulim kremoz, që shkrin në buzë, duke lënë një ngjyrë intense që zgjat në kohë.
Buzëkuq mat i përshtatshëm për buzë të rafinuara dhe shumë femërore.
I lehtë në aplikim.
Pa parafinë.
Pa vajra minerale.
Pa parfum.
I testuar dermatologjikisht.
I testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Caprylic/Capric Triglyceride, Talc, Octyldodecanol, Polyethylene, Isononyl Isononanoate, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polymethylsilsesquioxane, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Helianthus Annuus Seed Cera [Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax], Synthetic Beeswax, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Silica Dimethyl Silylate, Disteardimonium Hectorite, Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Trihydroxystearin, Sodium Hyaluronate, (+/-) CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 15850 (Red 7 Lake), CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 15850 (Red 6), CI 45410 (Red 28 Lake), CI 77499 (Iron Oxides).